«Бесплатные объявления +»

Засіб боротьби з гризунами купити відлякувач на 550 кв.м

Засіб боротьби з гризунами купити відлякувач на 550 кв.м

Найефективніший засіб у боротьбі з шкідниками -ультразвуковий відлякувач Град 550 УЗ призначений для роботи в середніх і великих приміщеннях площею до 550 кв. м. Ефективно справляється як з мишами, так і з щурами.
Компактна конструкція дозволяє встановити ультразвуковий відлякувач Град 550УЗ у важкодоступних місцях. На задній стінці є спеціальне «вушко» для кріплення на стіні.Працює абсолютно безшумно. Пристрій може працювати від 3-х батарейок типу ААА (мізинчик) це розширює сферу його застосування в місцях, де відсутня електрика (підвал, гараж, підсобне приміщення, автомобіль тощо). Це технічне рішення дозволяє застосовувати відлякувачі Град 550УЗ проти кротів. Для цього в відлякувач треба вставити батарейки, включити його і герметично запакувати в простій целофановий пакет, потім опустити в нору крота. До речі відлякувач Град 550УЗ крім живлення від 220V і батарейок можна живити від будь-якого джерела постійного струму з напругою 10-30 Вольт. Це до прикладу може бути автомобільний акумулятор. Немає "зон тиші" — гризунам ніде сховатися.
Гарантія на товар 1 рік. Безкоштовна доставка по всій території України. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Замовити прилад Ви можете по телефону
Объявление актуально: в Сумах
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление